KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15154320
nr 1515 4320
Sten Jansson, "Solglitter". Signerad, daterad 89. Olja på pannå, 34x31 cm, yttermått inklusive ram: 39x37 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 januari 2023
kl 18:11:29
16/1 14:28:08